letak nabor hc orlik přípravka orlováNábor malých orlíků do hokejového klubu HC Orlová

Hokejový klub HC Orlová hledá chlapce i dívky ročníku 2006, 2007 i mladší

httpv://www.youtube.com/watch?v=tKnTdEj-Flc

Vážení rodiče, hokejový fanoušci

Hokejový klub HC Orlová pořádá celoroční nábor nových hráčů do klubu. Nábor se týká dětí ve věku od 4 let, ale radí přivítáme Vaše dítě navštěvující základní školu a to až do 5.třídy.

Klub Vám nabízí

–          Celoroční aktivní využití volného času

–         Pravidelný trénink na ledě, v tělocvičně a volné přírodě

–          Tréninky na ledě – výuka základům bruslení (srpen-březen)

–          Tréninky v tělocvičně nebo volné přírodě – všeobecná sportovní příprava (duben-červen)

–          Tréninky vedou minimálně 3 profesionální trenéři

–          Možnost zapůjčení kompletní hokejové výstroje v přípravce zcela zdarma

–          Pro nové členy 1/4 roku zdarma, bez povinnosti platit měsíční příspěvky

–          Spolupráci se ZŠ Mládí a tím zkvalitnění přípravy jak na ledě, tak ve škole

Cíle hokejové přípravky

Naučit každého člena přípravky

–          základům bruslení

–          zdokonalení pohybových dovednosti

–          naučit kolektivnímu myšlení a základům fair play

Vybavení na první trénink

–          teplé oblečení (oteplovačky)

–          rukavice (silnější klasické, palčáky)

–          helma (muže byt i cyklistická)

–          brusle (doporučujeme vlastní, na zkoušku lze bezplatně zapůjčit)

–          jakmile dítě zvládá základy bruslení je mu zapůjčena klubem kompletní výstroj potřebná ke hře

Organizace tréninku

Děti se převlékají v šatně, kde mohou s nimi být rodiče a pomáhat jim. Věci si berou po tréninku s sebou domů. Trénink trvá cca 1 hodinu na ledě nebo v tělocvičně. Děti jsou na ledě rozděleny dle věku a dovedností do skupinek. Každá skupinka má svého trenéra, který se jí věnuje.

Kdy se scházíme

Pondělí, Středa, Čtvrtek, Sobota podle aktuálního rozpisu ledu

Co je pro Nás důležité?

Zdravá a spokojená mládež v našem městě! Chceme ji pomoct na křižovatce možností najít cestu, například sportovní činností v našem klubu. Třeba se ji zalíbí kolektivní hra.

Přípravka je od toho, aby se kluci a holky naučili prvním krůčkům na ledě a postupně zvládli základní bruslařské dovednosti. Žádný učený z nebe nespadl. Takže neváhejte a přijďte, čekáme na Vás.

Těšíme se na Vás, nové zájemce před jakým koliv tréninkem přípravky v prostorách zimního stadionu.

V případě jakýchkoliv dotazů Nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 763 452 829.

Za kolektiv trenérů přípravky Mgr. Petr Tomis – vedoucí trenér

Udělej i ty s námi první krůčky na ledě. Nemusíš umět bruslit, stačí mít chuť, radost z pohybu a mi Tě to už všechno naučíme!

V Orlové 1.10.2013

Přijď mezi Nás modrobíle