Každým rokem pořádá HC Orlík Orlová závěrečný turnaj v minihokeji. V letošním roce se utkalo celkem 9 týmů. 5 týmů ve skupině A (2006-2007) a 4 týmy ve skupině B (2008-2009), celkem cca 120 dětí.
Pro domácí, to byla možnost posledního užití si ledu, a proto jsme se rozhodli, že si zahrálo co nejvíce dětí, bez ohledu na výsledek. Nelitovali jsme, naši maličcí (skupina B) si vybojovali 2. místo a jejich brankář Daniel Oprchalský, byl vyhlášen za celé Béčko, nejlepším brankářem! Nejlepším a nejužitečnějším hráčem se stal David Kunčický. A také ocenění pro nejmladšího hráče turnaje, putovalo do stejného týmu Filípkovi Janetovi.
Ve skupině A, kde jsme postavili 12+2 dětí, jsme sice byli na 5. místě, nicméně kluci se velmi snažili a odehráli tak velmi vyrovnané zápasy, přesto, že mnozí byli o poznání mladší než jejich soupeři. Nejužitečnějším a nejlepším hráčem týmu HC Orlová ve skupině A se stal Matyáš Klimša.
Po ukončení všech zápasů následovalo vyhlášení výsledků, kde si všechny děti přišly pro medaili, roládu, dort ve tvaru puku s logem HC Orlová, pohár, tašku s pozornostmi. Také nejužitečnější hráči z ostatních týmů si přišli pro ocenění, sošku, která jim snad vždy připomene, jak se snažili a že se i nadále mají snažit, pro co nejlepší výsledky a ocenění.

Po závěrečném turnaji jsme děti pozvali do prostorů VIP, kde díky všem rodičům , kteří si s tím dali obrovskou práci , bylo připraveno a navařeno pohoštění pro všechny zúčastněné.
Rodiče se celý rok dětem věnovali a chodili s nimi pravidelně na trénink, děti se snažili a pilně trénovali, proto jsme alespoň děti ocenili za jejich snahu a píli trofejí , která jim má připomínat hokejový rok, který měl smysl nejen pro kolektivní hru, ale i získaná kamarádství a přátelství.
Radost dětí, která jim zářila z očí je pro nás nezapomenutelnou vzpomínkou. Těšíme se na další setkání a zářící oči všech!
Děkujeme Všem !

Starší

Bobčák, Mlčák,

Klimša, Pawlas, Trnčák, Kohl, Baránek, Piš, Krupa, Juhasz, Smiesko, Tomečka, Štebel, Szarowski.

Mladší

Oprchalsky

Pokorný, Kurka, Dlouhopolsky, Kunčický, Janeta, Littner, Kusník, Ferko, Danko, Schwarz, Unucka, Groman, Ferková.