Každým rokem pořádá HC Orlík Orlová závěrečný turnaj v minihokeji. V letošním roce se utkalo celkem 9 týmů. 5 týmů ve skupině A (2006-2007) a 4 týmy ve skupině B (2008-2009), celkem cca 120 dětí.
Pro domácí, to byla možnost posledního užití si ledu, a proto jsme se rozhodli, že si zahrálo co nejvíce dětí, bez ohledu na výsledek. Nelitovali jsme, naši maličcí (skupina B) si vybojovali 2. místo a jejich brankář Daniel Oprchalský, byl vyhlášen za celé Béčko, nejlepším brankářem! Nejlepším a nejužitečnějším hráčem se stal David Kunčický. A také ocenění pro nejmladšího hráče turnaje, putovalo do stejného týmu Filípkovi Janetovi.
Ve skupině A, kde jsme postavili 12+2 dětí, jsme sice byli na 5. místě, nicméně kluci se velmi snažili a odehráli tak velmi vyrovnané zápasy, přesto, že mnozí byli o poznání mladší než jejich soupeři. Nejužitečnějším a nejlepším hráčem týmu HC Orlová ve skupině A se stal Matyáš Klimša.
Po ukončení všech zápasů následovalo vyhlášení výsledků, kde si všechny děti přišly pro medaili, roládu, dort ve tvaru puku s logem HC Orlová, pohár, tašku s pozornostmi. Také nejužitečnější hráči z ostatních týmů si přišli pro ocenění, sošku, která jim snad vždy připomene, jak se snažili a že se i nadále mají snažit, pro co nejlepší výsledky a ocenění.

Po závěrečném turnaji jsme děti pozvali do prostorů VIP, kde díky všem rodičům , kteří si s tím dali obrovskou práci , bylo připraveno a navařeno pohoštění pro všechny zúčastněné.
Rodiče se celý rok dětem věnovali a chodili s nimi pravidelně na trénink, děti se snažili a pilně trénovali, proto jsme alespoň děti ocenili za jejich snahu a píli trofejí , která jim má připomínat hokejový rok, který měl smysl nejen pro kolektivní hru, ale i získaná kamarádství a přátelství.
Radost dětí, která jim zářila z očí je pro nás nezapomenutelnou vzpomínkou. Těšíme se na další setkání a zářící oči všech!
Děkujeme Všem !

DSC_0548

Starší

Bobčák, Mlčák,

Klimša, Pawlas, Trnčák, Kohl, Baránek, Piš, Krupa, Juhasz, Smiesko, Tomečka, Štebel, Szarowski.

Mladší

Oprchalsky

Pokorný, Kurka, Dlouhopolsky, Kunčický, Janeta, Littner, Kusník, Ferko, Danko, Schwarz, Unucka, Groman, Ferková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *