18. 11. 2013 – Pondělí:

06:00 – 07:00 HC ml.+st.žáci
07:00 – 07:45 Power skating – bruslení
09:00 – 11:00 HC bruslení škol,školek
12:15 – 13:15 Hc škola mládí
13:45 – 14:45 KKO
15:00 – 16:00 HC 3 + 4 třída
16:15 – 17:15 HC přípravka
17:30 – 18:30 HC ml.dorost
18:45 – 20:00 KKO
21:30 – 23:00 M.Policie vlp.

19. 11. 2013 – Úterý:

06:00 – 07:15 HC 3 + 4 třída
09:00 – 10:30 Veřejné bruslení
11:00 – 13:00 Veřejné bruslení
13:45 – 14:45 HC ml.+ st. žáci
15:00 – 16:00 KKO
16:15 – 17:15 KKO
17:30 – 18:30 Hc ml. dorost
18:45 – 19:45 muži
20:00 – 21:00 muži
21:15 – 22:45 p. Dvorský vlp.

20. 11. 2013 – Středa:

06:15 – 07:15 KKO
09:00 – 11:00 Veřejné bruslení
12:15 – 13:15 Hc škola mládí
14:00 – 15:00 KKO
15:15 – 16:00 HC 3 + třída + přípravka
16:15 – 17:05 HC ml. dorost
18:00 – 20:15 HC muži “A” vs Přerov
20:30 – 21:30 KKO

21. 11. 2013 – Čtvrtek:

06:00 – 07:00 Hc ml. žáci
07:15 – 08:15 Brankáři 1,2,3,4,5 tř
09:00 – 11:00 Hc bruslení škol
11:15 – 12:15 HC škola mládí
12:45 – 13:45 KKO
14:00 – 15:00 KKO
15:15 – 17:20 HC ml. dorost vs. Karviná ženy
17:35 – 18:30 HC přípravka
18:45 – 19:45 muži
20:00 – 21:00 muži
21:15 – 22:15 KKO

22. 11. 2013 – Pátek:

06:00 – 07:00 Hc st.žáci
07:15 – 08:15 HC brankáři 6,7,8,md + obránci
09:00 – 10:30 Veřejné bruslení
11:00 – 12:00 KKO
12:15 – 13:15 KKO
13:30 – 14:30 HC ml. žáci
14:45 – 15:45 Hc HC 3 + 4 třída
16:00 – 17:00 KKO
17:15 – 18:15 muži
18:30 – 19:30 HC ml. dorost
19:45 – 20:45 muži
21:00 – 22:15 p.Chmiel vlp.
22:45 – 24:15 p.Pawlitek vlp.

23. 11. 2013 – Sobota:

08:00 – 11:00 turnja KLP 4. tříd
11:30 – 12:30 KKO
12:45 – 14:15 Veřejné bruslení
15:00 – 16:30 Veřejné bruslení
17:00 – 18:30 p.Šařec vlp.

24. 11. 2013 – Neděle:

04:00 – 05:30 p.Nekarda vlp.
07:30 – 08:45 p.Přívara vlp.
09:00 – 11:30 HC ml.dorost vs.HC Olomouc B
12:00 – 15:00 Turnaj mini hokej
15:15 – 17:15 HC ml.žáci vs SK Karviná
17:15 – 19:15 Hc st.žáci vs SK Karviná
20:00 – 21:30 p.Duháček vlp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *