28. 10. 2013 – Pondělí:

08:15 – 09:15 KKO
09:30 – 10:45 HC mladší žáci
11:00 – 12:00 HC starší žáci
12:15 – 13:15 HC mladší dorost
13:30 – 14:30 KKO
14:45 – 16:00 HC muži “A”
17:00 – 19:30 HCO muži “B” vs SK Karviná
19:45 – 20:45 KKO
21:15 – 22:45 M.Policie vlp

29. 10. 2013 – Úterý:

07:30 – 08:30 KKO
08:45 – 09:30 Power skating – výuka bruslení
09:45 – 11:00 HC 3 + 4 třída
11:15 – 12:15 HC mladší žáci
12:30 – 13:30 HC starší žáci
13:45 – 14:45 HC mladší dorost
15:00 – 16:00 KKO
16:15 – 17:15 KKO
17:30 – 18:30 HC přípravka
18:45 – 19:45 HC muži “A”
20:00 – 21:00 HC muži “B”
21:15 – 22:45 p.Dvorský vlp.

30. 10. 2013 – Středa:

06:45 – 07:45 KKO
08:00 – 09:15 HC 3 + 4 třída
09:30 – 10:45 HC mladší dorost
11:00 – 12:00 HC starší žáci
12:15 – 13:15 Brankáři 1,2,3,4,5,třída
13:30 – 14:30 KKO
14:45 – 16:00 HC přípravka
18:00 – 20:15 HCO muži “A” vs Technika Brno
20:30 – 21:30 KKO

31. 10. 2013 – Čtvrtek:

09:00 – 11:00 HC bruslení škol
11:30 – 12:30 Veřejné bruslení
13:00 – 14:00 KKO
14:15 – 15:15 KKO
15:15 – 16:05 HC starší žáci
16:20 – 17:20 HC mladší žáci
17:35 – 18:30 HC přípravka
18:45 – 19:45 HC muži “A”
20:00 – 21:00 HC muži “B”
21:15 – 22:15 KKO

1. 11. 2013 – Pátek:

06:00 – 07:00 HC starší žáci
07:15 – 08:15 HC brankáři 6,7,8,md + obránci
08:30 – 10:30 Veřejné bruslení
11:15 – 12:15 KKO
12:15 – 13:15 KKO
13:30 – 14:30 HC mladší žáci
14:45 – 15:45 HC 3 + 4 třída
16:00 – 17:00 KKO
17:15 – 18:15 HC muži “A”
18:30 – 19:30 HC mladší dorost
19:45 – 20:45 HC muži “B”
21:00 – 22:15 p.Chmiel vlp
22:45 – 24:15 p.Pawlitek vlp.

2. 11. 2013 – Sobota:

08:45 – 09:45 HC přípravka
10:00 – 11:00 KKO
11:15 – 12:15 KKO
12:30 – 14:00 Veřejné bruslení
14:30 – 16:30 Veřejné bruslení
17:00 – 18:30 p.Šařec vlp

3. 11. 2013 – Neděle:

07:30 – 08:45 p.Přívara vlp
09:00 – 12:15 HCO 3+4 třída turnaj
12:30 – 14:30 HCO ml.žáci vs HC Opava
14:30 – 16:30 HCO st.žáci vs HC Opava
18:00 – 19:30 p.Kawulok vlp
20:00 – 21:30 p.Duháček vlp.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *