Dle platného týdenního harmonogramu  30. 9. – 6. 10. 2013

 

30. 9. 2013 – Pondělí:

06:00 – 07:00 HC mladší žáci
07:00 – 07:45 Power skating ,jen brusle,přilba,rukavice -všechny věkové kategorie HC Orlová
10:00 – 11:00 HC bruslení škol,školek
12:00 – 13:15 HC škola mládí
13:45 – 14:45 KKO
15:00 – 16:00 HC 3+ 4 třída
16:15 – 17:15 HC přípravka
17:30 – 18:30 HC ml.dorost + st.žáci
18:45 – 20:00 HC muži “A”
20:15 – 21:15 KKO
21:30 – 23:00 M.Policie vlp.

1. 10. 2013 – Úterý:

06:00 – 07:00 HC 3+ 4 třída
07:00 – 07:45 Power skating, ve výstroji všechny věkové kategorie HC Olrová
10:15 – 11:15 HC škola Mládí
11:45 – 13:15 Veřejné bruslení
13:45 – 14:45 HC ml.žáci
15:00 – 16:00 KKO
16:15 – 17:15 KKO
17:30 – 18:30 HC ml.dorost + st.žáci
18:45 – 19:45 HC muži “A”
20:00 – 21:00 HC muži “B”
21:15 – 22:45 p.Dvorský vlp.

2. 10. 2013 – Středa:

06:15 – 07:15 KKO
09:00 – 11:00 Veřejné bruslení
12:00 – 13:15 HC škola Mládí
14:00 – 15:00 KKO
15:15 – 16:00 HC 3+ 4 třída + přípravka
16:15 – 17:05 HC ml.dorost
18:00 – 20:15 HCO muži “A” vs.HC Opava
20:30 – 21:30 HC muži “B”

3. 10. 2013 – Čtvrtek:

06:00 – 07:00 HC ml.žáci
07:15 – 08:15 Brankáři 1,2,3,4,5,tř
08:45 – 09:45 Veřejné bruslení
10:00 – 11:00 HC bruslení škol
11:15 – 12:15 HC škola Mládí
13:00 – 14:00 KKO
14:15 – 15:15 KKO
15:15 – 16:05 HC st.žáci
16:20 – 17:15 HC ml.dorost
17:30 – 18:30 HC přípravka
18:45 – 19:45 HC muži “A”
20:00 – 21:00 HC muži “B”
21:15 – 22:15 KKO
22:30 – 24:00 M.Policie vlp

4. 10. 2013 – Pátek:

06:00 – 07:00 HC st.žáci
07:15 – 08:15 HC brankáři 6,7,8,md+obránci
09:00 – 11:00 Veřejné bruslení
12:15 – 13:15 KKO
13:30 – 14:30 HC ml.žáci
14:45 – 15:45 HC 3+ 4 třída
16:00 – 17:00 KKO
17:15 – 18:15 HC muži “A”
18:30 – 19:30 HC ml.dorost
19:45 – 20:45 HC muži “B”
21:00 – 22:15 p.Chmiel vlp.
22:45 – 24:15 p.Pawlitek vlp.

5. 10. 2013 – Sobota:

07:30 – 08:30 HC přípravka
08:45 – 09:45 HC muži “B”
10:30 – 12:00 Veřejné bruslení
13:00 – 15:00 Veřejné bruslení
17:00 – 18:30 p.Šařec vlp.

6. 10. 2013 – Neděle:

08:00 – 09:15 p.Přívara vlp.
09:30 – 10:30 KKO
10:45 – 11:45 KKO
12:00 – 13:00 KKO
13:30 – 15:00 Veřejné bruslení
15:45 – 17:45 Veřejné bruslení
18:00 – 19:30 p.Kawulok vlp.
20:00 – 21:30 p.Duháček vlp.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *